POS Yazar Kasa
EFT Özellikli, Yeni Nesil Mobil Pos Yazar Kasa Satış Merkezi

Yazar kasalardaki alt yapı yetersizliği; pos makinelerindeki eksiklik, güvenlik problemleri ve hatalı kullanımlar nedeniyle vergi kaçakçılığı ve dolandırıcılığın artmaya başlaması akıllı yazar kasaların önemini ortaya koymuştur.

IP tabanlı EFT POS özelliği taşıyan yeni nesil akıllı yazar kasa sistemleri, Maliye bakanlığının yayınladığı kayıt dışı eylem planı çerçevesinde geliştirilerek piyasaya sunulmuş olup 1.10.2013 tarihinden itibaren EFT-POS özelliği olan yeni nesil ödeme kaydedici cihazları (ÖKC) kullanma mecburiyeti getirilmiştir. Sürekli olarak bakanlık ile bankalar arasında veri alışverişi sunan yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar kolay taşınabilen, güvenli ve hızlı cihazlardır.

Bütün Kartları Tek Elden Yönetme Fırsatı

Banka ve kredi kartları ve yazar kasanın tek merkezden yönetiliyor olması; taşınabilir oluşu da hem alıcıya hem de satıcıya konfor ve pratiklik sağlamaktadır.

Bulunduğunuz sektörde başarıyı ve hızlı çözümü arttıran elektronik fatura, elektronik belge ve elektronik defterin kullanımında kolaylık sağlanabilmesi için geliştirilen son teknoloji Yeni Nesil IP tabanlı EFT POS özellikli yazar kasalardır. Siz de rakipleriniz arasında bir adım önde olmak istiyorsanız en kısa sürede bu ürünlere sahip olmalısınız.

Dünyanın ilk dokunmatik ekranlı EFT POS Yazar Kasası

PROFİLO’ nun tasarladığı dünyanın ilk dokunmatik ekranlı EFT POS özellikli yazar kasası bütün bankaların kredi kartı uygulamalarını desteklemektedir. Yüzlerce kurumsal uygulamayı destekleyen bu teknoloji harikası cihazlarla kontör yükleme, fatura ödeme, yemek kartı kullanımı gibi birçok konuda hızlı ve güvenilir çözümler üretir.

  • Mobil özgürlük
  • Güvenli
  • Şık ve ergonomik tasarım
  • Hızlı ve güçlü
  • Yetenekli

Türkiye’deki bütün kredi kartı bankacılık uygulamaları ve istediğiniz banka ile çalışabilme fırsatı bulacağınız bu son teknoloji cihazlara yetkili yazar kasa servisimiz aracılığıyla uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Yeni Nesil Yazar Kasalarla Güvenli

Sizde güvenilir, rahat, eksiksiz, hızlı işlemlerle tüketicinin ihtiyaçlarını gidermek istiyorsanız, Yeni nesil IP tabanlı EFT POS özellikli PROFİLO akıllı yazarkasaları yetkili satış merkezimizden satın alabilirsiniz.

 
Olivetti Yetkili ServisUzun ömürlü Olivetti Yazar Kasalar için
Yazarkasanın bağlandığı elektrik şebekesi üzerinde başka bir cihazın bağlı olup olmadığına dikkat edin. Çalışır durumdaki makinanın fişini prizden çıkartmayın. Cihazın temizliğini gün aşırı temiz, nemli ve tüylü olmayan bir bez yardımıyla yapın. Temizlik esnasında kimyasal kullanmayın. Yazarkasayı rutubetli ortamlarda tutmayın.
Olivetti Yazar Kasa Hizmet BölgeleriHizmet Bölgelerimiz
İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren servis merkezimiz Fatih, Beyazıt, Eminönü başta olmak üzere… Devamı...

Olivetti Yetkili Servisi

Olivetti Yazar Kasa Servisi


Olivetti Yetkili Servisi

Olivetti Servisi Danışma HattıOlivetti Yazar Kasa Servis Talep FormuOlivetti Yazar Kasa Yedek Parçalar

Olivetti Yazar Kasa Satışı

Olivetti Servisi

Seo

Seo Fiyatları
Konum: Ana Sayfa Pos Yazar Kasa

İstanbul Geneli Servis Hizmeti

Olivetti Servisi

İstanbul’un her noktasına haftanın her günü her saat hizmet sağlayarak götüren Protel Elektronik kaliteyi kapınıza getiriyor ve sunduğu fiyatlarla memnuniyet sağlıyor.

En iyi En Hızlı Hizmet

Olivetti Servis

En iyi Olivetti Servisi olma hedefi ile yola çıkarak hedefine çok hızlı şekilde ilerleyen Protel Elektronik en iyi ve en hızlı hizmeti size sunarak memnuniyet sağlıyor Çağrı merkezimizi 0212 631 24 23 numarasından arayabilirsiniz.

Alanında Uzman Teknik Servis

Olivetti Servisleri

Protel Elektronik, beklentiniz olabilecek tüm  hizmetlerini alanında uzman teknik servis ekipleri ile sizlere sunmakta ve profesyonel hizmetini her yere götürmektedir.

En Ucuz Olivetti Servisi

En Uygun Fiyatlarla Olivetti Servisleri

Protel Elektronik cihazlarınızın kullanımı sırasında ihtiyacınız olabilecek Yazar Kasa Servisi Bakım Hizmeti Tamir hizmetleri gibi alternatifleri ekonomik Servis fiyatları ile sunuyor.