POS Yazar Kasa

Olivetti Yazar Kasa Kullanımında Servisin Önemi

Olivetti Yazar Kasa Kullanım

Ticari işletmenizde kullanmak zorunda olduğunuz ödeme kaydedici cihazlar için satıştan sonra ilk aşama olan Olivetti yazar kasa kurulumu ve montaj işlemini yetkili servis merkezlerine yaptırmanız gerekmektedir.

Satışta kullanılan ve her saniye farklı ürünler için farklı hesap işlemleri yapmak zorunda kalan cihazınız için teknik ekipten Olivetti yazar kasa kullanımı hakkında gerekli bilgi ve eğitimleri almalısınız. Bu eğitimler sonrasında kullanım kılavuzlarında yer alan tüm bilgileri uygulamalı olarak görmüş ve öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede karışık parasal işlemlerle kolayca baş edebileceksiniz.

Olivetti Yazar Kasa Kurulumunda Yapılması Gereken Programlar

Servis elemanları cihaz kurulumu esnasında bazı yazılım yüklemelerini program ayarlamalarını yapmaları gerekir. Kullanıcı olarak ödeme kaydedici cihazlarınıza yapılacak bu uygulamalardan haberdar olmanız sağlıklı hizmet almanızı sağlayacaktır.

Depertman, PLU, kasa numarası, yazıcı opsiyon, sistem opsiyon fonksiyon tuşu, tarih ve saat ayarlaması, barkod ve tartılı ürün programlama, fiyat programı, kasiyer, iletişim opsiyon gibi programlar kasa çalışmaya başlamadan yüklenmesi zorunlu olan programlardır.

 
Yazar Kasa Kullanım AlanlarıYazar Kasa Kullanım Alanları ve Süresi
Ödeme kaydedici cihaz kullanımı 3100 Sayılı Kanun’a göre zorunlu tutulan işletmeler arasında I. ve II. sınıf perakende sektörleri yer almaktadır. Market, restaurant, fast food zincirleri, alışveriş merkezleri, bakkal ve mağaza gibi firmaların yazar kasa kullanması ve fiş kesmesi gerekir. Mükellefler 15 gün içinde vergi dairesine cihaz kullanımını bildirmek, 30 gün içinde de kullanmaya başlamak durumundadırlar.
Olivetti Yazar Kasa Hizmet BölgeleriHizmet Bölgelerimiz
İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren servis merkezimiz Laleli, Şehremini, Topkapı başta olmak üzere…Devamı...

Olivetti Yetkili Servisi

Olivetti Servisi Danışma HattıOlivetti Yazar Kasa Servis Talep FormuOlivetti Yazar Kasa Yedek Parçalar

Olivetti Yazar Kasa Satışı

Olivetti Servisi

Seo

Seo Fiyatları
Konum: Ana Sayfa Kurulum ve Kullanım

İstanbul Geneli Servis Hizmeti

Olivetti Servisi

İstanbul’un her noktasına haftanın her günü her saat hizmet sağlayarak götüren Protel Elektronik kaliteyi kapınıza getiriyor ve sunduğu fiyatlarla memnuniyet sağlıyor.

En iyi En Hızlı Hizmet

Olivetti Servis

En iyi Olivetti Servisi olma hedefi ile yola çıkarak hedefine çok hızlı şekilde ilerleyen Protel Elektronik en iyi ve en hızlı hizmeti size sunarak memnuniyet sağlıyor Çağrı merkezimizi 0212 631 24 23 numarasından arayabilirsiniz.

Alanında Uzman Teknik Servis

Olivetti Servisleri

Protel Elektronik, beklentiniz olabilecek tüm  hizmetlerini alanında uzman teknik servis ekipleri ile sizlere sunmakta ve profesyonel hizmetini her yere götürmektedir.

En Ucuz Olivetti Servisi

En Uygun Fiyatlarla Olivetti Servisleri

Protel Elektronik cihazlarınızın kullanımı sırasında ihtiyacınız olabilecek Yazar Kasa Servisi Bakım Hizmeti Tamir hizmetleri gibi alternatifleri ekonomik Servis fiyatları ile sunuyor.