POS Yazar Kasa

Olivetti Yazar Kasa Kullanma Kılavuzları

Olivetti Kullanım Kılavuzu

Cihazınızı en doğru şekilde kullanmak için Olivetti kullanım kılavuzları içinde yer alan bilgileri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Cihaz kullanımıyla ilgili talimatların yanı sıra çeşitli pratik bilgileri de kataloglar da bulabilirsiniz. X raporu ve Z raporu nasıl alınır, kasa açılışı nasıl yapılır, fiş nasıl iptal edilir, saat – tarih ayarı nasıl yapılır gibi soruların cevabını Olivetti yazar kasa kullanma kılavuzlarında görebilirsiniz.

Genel yazar kasa kılavuzu

Kolay Kullanım için

D-Copia 1800/2200 MF (Yazıcı)

 
Yazar Kasa Kullanım KılavuzuOlivetti yazar kasa Z raporu alımı
Olivetti yazar kasalarda günlük Z raporu şu şekilde alınır: Anahtar Z konumuna getirilir, “10 X” ya da “tarih girip X(çarpı)” tuşuna basılır. Olivetti aylık z raporu ise; anahtar SET konumuna getirilip, 182 yazarak X tuşuna basılır ve ayın ilk z raporu sayaç numarasını yazıp X tuşuna basılır. Ayın son günü için de aynı işlemi gerçekleştirilir.
Olivetti Yazar Kasa Hizmet BölgeleriHizmet Bölgelerimiz
İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren servis merkezimiz Eminönü, Topkapı, Sultanahmet başta olmak üzere…Devamı...

Olivetti Yetkili Servisi

Olivetti Servisi Danışma HattıOlivetti Yazar Kasa Servis Talep FormuOlivetti Yazar Kasa Yedek Parçalar

Olivetti Yazar Kasa Satışı

Olivetti Servisi

Seo

Seo Fiyatları
Konum: Ana Sayfa Kullanma Kılavuzu

İstanbul Geneli Servis Hizmeti

Olivetti Servisi

İstanbul’un her noktasına haftanın her günü her saat hizmet sağlayarak götüren Protel Elektronik kaliteyi kapınıza getiriyor ve sunduğu fiyatlarla memnuniyet sağlıyor.

En iyi En Hızlı Hizmet

Olivetti Servis

En iyi Olivetti Servisi olma hedefi ile yola çıkarak hedefine çok hızlı şekilde ilerleyen Protel Elektronik en iyi ve en hızlı hizmeti size sunarak memnuniyet sağlıyor Çağrı merkezimizi 0212 631 24 23 numarasından arayabilirsiniz.

Alanında Uzman Teknik Servis

Olivetti Servisleri

Protel Elektronik, beklentiniz olabilecek tüm  hizmetlerini alanında uzman teknik servis ekipleri ile sizlere sunmakta ve profesyonel hizmetini her yere götürmektedir.

En Ucuz Olivetti Servisi

En Uygun Fiyatlarla Olivetti Servisleri

Protel Elektronik cihazlarınızın kullanımı sırasında ihtiyacınız olabilecek Yazar Kasa Servisi Bakım Hizmeti Tamir hizmetleri gibi alternatifleri ekonomik Servis fiyatları ile sunuyor.